Ekibimiz

Nefis Demet kurucusu Devrim Aydın 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Ailesinin hayali onun bir öğretmen olmasıydı. Öyle de oldu, 1990 yılında Kadıköy Anadolu lisesini bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 14 yıl boyunca devlet ve özel liselerde İngilizce öğretmenliği ve yöneticilik yaptı. Fakat hiç düşünmediği ve kuzeni sayesinde tesadüfen tanıştığı meyve sepeti sektörüne kendini tamamen adadı ve sektöre Nefis Demet markası ile giriş yaptı. İki işi birlikte yönetmenin zorluğundan dolayı öğretmenliği bırakma kararı aldı. Kadın girişimci olmaktan çok haz alıyor ve hayatta en çok değer verdiği kızları Alara ve Dilara'ya da bu anlamda örnek olduğu için çok mutlu. Kendisi aynı zamanda bir degüstatör, en büyük hayali ise bir gün kendi şarap markasını yaratmak ve butik bir şarap mağazası açmak. Diğer tutkusu ise deniz, denizle ilgili her sporu yapmayı, denizden çıkan herşeyi yemeyi seviyor. Başarısının sırrı yaptığı işi sevmesi, ona saygı duyması, ayrıca işinin tüm detaylarına hakim olmasıdır. İşine ve tüm çalışanlarına gösterdiği saygı ve önemden dolayı örnek bir

Nefis Demet'in Genel Müdürü Mahmut Atar 1978 yılında Ünye'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ünye'de tamamladı. Öğrencilik yıllarında Radyo ve Tv programları sundu. 1993-1996 yıllarında radyolarda dj'lik yaparak gönülleri hoşnut etti. Ünye'de bir çok sosyal projelerde öncülük yaparak yeni çalışmalara imza attı.

Anadolu Halkla İlişkiler bölümünü okudu ve hala Kamu Yönetimi bölümünü okumaya devam ediyor. Çalışma hayatı 1997 yılında İstanbul'da başladı. 10 yıl boyunca mağazacılık sektöründe mağaza müdürlüğü yaptı. 2009 yılında Bonnyfood sayesinde meyve sepetleri sektörü ile tanıştı. Bonnyfood firmasında genel koordinatör olarak çalışmaya başladı. 2013 yılına kadar Türkiye genelinde 22 şube açarak Bonnyfood franchise sürecine katkı sağladı. 2013 yılında Fruitflowers firmasını sıfırdan oluşturdu. 1 yıl içinde 9 şube açarak Türkiye'de önemli bir marka haline gelmesini sağladı. Sektörde birçok kişiye iş ve istihdam sağlanmasına katkıda bulundu. Ayrıca bu sektörde yeni ustaların yetişmesine öncülük yaptı. 2017 yılında Nefis Demet'e Genel Müdür oldu. Nefis Demet'in büyümesine ve dünya markası olmasına katkı sağlamak istiyor. Yoğun iş temposuna rağmen iki evladıyla yeni çıkan tüm filmleri mutlaka izliyor. Film izlemekten, sinemaya gitmekten büyük zevk alıyor. Bir diğer tutkusu ise seyahat. Ayrıca Ümraniye Belediyesinde gönüllü olarak sosyal çalışmalara ve etkinliklere katkı sağlıyor.