Hakkımızda

Biz Kimiz?

"NEFİS DEMET" ailesi olarak bizler, uzun yıllar meyve sepeti hediye sektöründe hizmet vererek müşterilerimize görselliğiyle etkileyici, tadıyla nefis meyve sepeti aranjmanları sunduk. Başarı yolunda ilerleyerek biz, Nefis Demet olarak, sizler ve sevdikleriniz için tatlıyı harmanlayıp, sevgimizi katıp, çikolata ile süsleyip, mutlu edebilecek sıra dışı yenilebilen çiçek buketi görünümünse hediyeleri tasarlıyoruz. Günden güne büyüyen ve marka haline gelen Nefis Demet, tatlı hediyelerini artık tüm Türkiye’de sunmaktadır.

Amacımız nedir?

Amacımız sevginize sürpriz hediyelerimizle destek vermek, hayatınıza renk ve neşe katmaktır.

Önceliğimiz nedir?

Bizim önceliğimiz, sizin mutluluğunuzdur. Bu yüzden güvenli, mutlu ve keyifli alışveriş yaşamanız için uzman ekibi güvencesiyle var gücümüzle çalışıyoruz. Nefis meyve sepeti hediyesi sahibini mutlu etsin, tadı damağında kalsın diye mevsime uygun, taptaze meyveler ve birinci kalite çikolatayı kullanarak yüzde yüz hijyen ortamda üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca siparişinizi mümkün olduğu kadar hızlı teslim etmeyi çalışıyoruz. Ama biz Nefis Demet ekibi olarak söz veriyoruz; dağıtım aracımız trafikte kimseye saygısızlık yaparken görmeyeceksiniz☺ Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerinin iadesini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıcalığımız nedir?

Sizi ve sevdiklerinizi daima gülümsetebilecek, özel anlarınızı unutulmaz hale getirebilecek özenle hazırlanmış ürünlerimiz; özenle seçilen taze meyveler, günlük hazırlanan kurabiye ve kekler, katkı maddesi kullanılmayan çikolata, krema, frambuaz, ve drajeler içermektedir.

  • Günlük olarak özenle seçilmiş GDO içermeyen tamamı doğal taze meyveler;
  • Günlük olarak hazırlanan, katkı maddesi içermeyen, taze kurabiye ve kekler;
  • Katkı maddesi içermeyen taze ve leziz krema, çikolata, frambuaz, özenle seçilmiş badem içi badem dolu draje şekerleri;
  • Tasarımlarımızda kullanılan vazo, sepet, strafor ve ambalajların sağlığınıza zarar vermeyecek hijyenik ürünlerden oluşması;
  • Farklı tasarım konsepti geniş ürün yelpazesi ile her özel anınızı unutulmaz hale getirebilecek ürün çeşitliliği;

Tecrübeli, profesyonel ve güler yüzlü personelimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı; Sizin ve sevdiklerinizin yüzünde yaratacağımız gülümseme en güzel hediyemiz olacaktır. Bunlar dışında merak ettiğiniz tüm sorularınıza 7 / 24 çalışan yardımcınız müşteri hizmetleri her an yanınızdadır. Dilerseniz robot olmayan ve gerçek olan Canlı Destek veya 444 6 934 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.
Keyifli alışveriş dileriz!
Nefis Demet Ekibi