Franchıse ( Bayilik) İmkanı

Kendi işinizin sahibi olun

Yapılan araştırmalara göre ülkemizin çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Fakat birçok olumsuz etkenler yüzünden (işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasızlığı gibi) sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır.

Nefis Demet’den Bayilik İmkanı

Oysa Nefisdemet.com ailesi tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor. Nefisdemet.com’un 8 yıllık tecrübesi, birikimi ve büyüyen ismi ile sizin enerjinizin birleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

Bayililk Şartları

Nefisdemet.com, Türkiye’de bayilik açmak isteyen yatırımcılara uygun bütçe planlamasıyla, Nefisdemet.com konseptiyle uygun lokasyonlarda anahtar teslim kurulum yapmakta ve yatırımcılarına kendi işlerinin sahibi olma imkanı sunmaktadır.Anahtar teslim şubeyle birlikte, Nefisdemet.com’un müşteri portföyü elektronik ortamda ilgili şubeye aktarılmakta, merkez telefonlarına gelen siparişler de ilgili şubeye yönlendirilmekte, bu sayede ailemize yeni katılan bayimize ekonomik destek sağlanmaktadır. Franchise bedeli ile bağlı olup 10.000 USD’den başlamaktadır.

Çalışma Prensibi

Nefisdemet.com, gıda sektöründe uzun yıllardır kazandığı tecrübeyle, insanların özel günlerinde damaklarında tat bırakan, görselliği ile fark yaratan tasarımlarını her geçen gün artan oranda tüketiciyle buluşturan meyve sepeti konseptli bir elektronik ticaret portali olarak hiçbir katkı maddesi kullanılmadan günlük olarak hazırlanan Nefisdemet.com meyve sepetleri özel olarak paketleyip soğutuculu araçlarla müşterilerine ulaştırmakta ve ürünlerin dağıtım ağı hızla artırmaktadır.

Franchise İletişim Bilgileri

Sektöründe öncü marka Nefisdemet.com ailesine bayi olarak katılmak istiyorsanız bilgi@nefisdemet.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Nefisdemet.com ailesine şimdiden hoş geldiniz.


Franchise başvuru formu için lütfen tıklayınız